Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Bergen op Zoom Dit zijn we Afdelingsbestuur

Afdelingsbestuur

​​​Het afdelingsbestuur Bergen op Zoom wordt momenteel ​vervult door de volgende personen​

Voorzitter: Yusuf Kaplan

voorzitter@rodekruisboz.nl

​Secretaris: Eric Staal

secretaris@rodekruisboz.nl

​Penningmeester: Peter Wanrooij

penningmeester@rodekruisboz.nl

​Noodhulp:Marie-louise van Duijn

noodhulp@rodekruisboz.nl

Fondsenwerving en communicatie
Jeffry Verdult

Vrijwilligers en opleidingen:
Hilda Brouwers    

Zelfredzaamheid: vacant                     

​​​
fenc@rodekruisboz.nl

vrijwilligers@rodekruisboz.nl

zelfredzaamheid@rodekruisboz.nl