Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Den Haag Contactgegevens Rode Kruis afdeling Den Haag

Contactgegevens Rode Kruis afdeling Den Haag

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Vestigingen:​​

Kantoor Koninginnegracht

Met een bestuur, directie, 8 beroepskrachten (waarvan iedereen parttime) en circa 300 vrijwilligers helpen wij met onze activiteiten veel mensen:

Maandag t/m vrijdag van 09:00 t/m 15.00
Koninginnegracht 92
2514 AK Den Haag
Telefoon 070 350 5333​
infodenhaag@redcross.nl​    

Rode Kruis Wijkwinkel

Met de Rode Kruis Wijkwinkel als voorpost, streeft het Rode Kruis, afdeling Den Haag om de meest kwetsbare wijkbewoners te bereiken. Hiermee is de wijkwinkel een laagdrempelige organisatie waar ieder​een terecht kan. Dagelijks werkt een enthousiast team van vrijwilligers en stagiaires aan het vergroten van de zelfredzaamheid en het sociale netwerk van de buurtbewoners. ​​

Ma. t/m vr. van 09:00 t/m 16:30
Leyweg 831
2545 HA​ Den Haag
070-3599688 of 06-22108251​
infodenhaag@redcross.nl​


 

De beroepskrachten zijn:​

​​
daphne2.jpg foto F.jpg

Daphne Talbot
Teammanager

Suzanne Vergeer
Eerste Hulp bij Administratie

Belinda Yeung​
Communicatie
& Fondsenwerving

​Florina van der Kraan
Zelfredzaamheid

DTalbot@redcross.nl SVergeer@redcross.nl Byeung@redcross.nl FVanderkraan@redcross.nl
saskia.jpg angenietje.jpg

Saskia Boomsma
Zelfredzaamheid en
EHBO opleidingen

Angeniet van Vliet
Secretaresse

​Annet Schaareman​
Secretaresse

​Zeeg Cras
Facilitair medewerker

SBoomsma@redcross.nlAVanVliet@redcross.nlASchaareman@redcross.nlZCras@redcross.nl