Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Duin- en Bollenstreek Contact

Contact

​​​

​Voorzitter
Frans van Rijn​ info@fransvanrijn.nl
​​
​Penningmeester
Robert Lie Kien Tsoen​ penningmeester@rodekruisbollenstreek.nl
​Coördinator vrijwilligersmanagement
(vacature)  vrijwilligersmanagement@rodekruisbollenstreek.nl
​Coördinator Evenementenhulp
(Vacature) evenementenhulp@rodekruisbollenstreek.nl
​Coördinator Vervoer
Harrie Kusters​​ vervoer@rodekruisbollenstreek.nl
​Coördinator Fondsenwerving
Paul Heijnen fondsenwerving@rodekruisbollenstreek.nl
Assistent ​Coördinator Jeugd EHBO
(vacature)jeugdehbo@rodekruisbollenstreek.nl
​Coördinator Opleidingen
Hans Harteveld​opleidingen@rodekruisbollenstreek.nl
​Web redactie
Jozias van de Veldeadmin@rodekruisbollenstreek.nl