Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Horst a/d Maas - Venray Contact

Contact

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Wilt u meer informatie of heeft u een vraag? 
Neem dan contact op met ons.
Onze locaties

Telefoon
06-37 29 82 92

E-mail
administratie@rodekruishorstvenray.nl

Postadres
Postbus 6201 | 5960 AE Horst

Onze locaties

Locatie Horst
Gebr. van Doornelaan 63 | 5961 BB Horst

Locatie Venray
Bergweg 4 | 5801 EG Venray
​​​​​

Ons bestuur

Voorzitter
Ad interim: Peter Pouwels | voorzitter@rodekruishorstvenray.nl

Secretaris
Ad interim: Tom Barents | secretaris@rodekruishorstvenray.nl

Penningmeester
Tom Barents | penningmeester@rodekruishorstvenray.nl

Vrijwilligersmanagement
Piet Vogelsangs | vrijwilligersmanagement@rodekruishorstvenray.nl

Noodhulp
Theo Krouwel | noodhulp@rodekruishorstvenray.nl​

Jongeren
Peter Pouwels | jongeren@rodekruishorstvenray.nl​