Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Leiden Dit zijn we Bestuursleden en coördinatoren

Bestuursleden en coördinatoren

 

BESTUUR bestuur@rodekruisleiden.nl

 

Henny Keereweer

Voorzitter

                 voorzitter@rodekruisleiden.nl

 

Els Wardenaar

Secretaris

                                secretaris@rodekruisleiden.nl

 Guus Boesterhuizen

Penningmeester

penningmeester@rodekruisleiden.nl

 

Mieke Vorenkamp

Vrijwilligersmanagement & Opleidingen

vrijwilligersmanagement@rodekruisleiden.nl

 

Ton de Roo

Communicatie

communicatie@rodekruisleiden.nl

 Cor Kiers

Evenementenhulp

evenementen@rodekruisleiden.nl

COÖRDINATOREN

 

Peter Jansen

Gebouwbeheer

gebouwbeheer@rodekruisleiden.nl

                

Eline van Meerwijk & Sjoukje Ozinga​

V​rijwilligersmanagement

vrijwilligersmanagement@rodekruisleiden.nl

 

Rene van der Wilde

Opleidingen

opleidingen@rodekruisleiden.nl

 

Ron Ruygrok

Ledenadministratie

ledenadministratie@rodekruisleiden.nl

 

                                              Communicatie

Communicatieteam

communicatie@rodekruisleiden.nl

 

Niels Lemmens

ICT

ict@rodekruisleiden.nl

 

Paul Hofmeister

Collecte

collecte@rodekruisleiden.nl

 

Niek Hendriks

Sociaal vervoer

vervoer@rodekruisleiden.nl

 

 

 

 

 

Bijzondere vakanties

bijzonderevakanties@rodekruisleiden.nl

 

 

Hanneke Binnendijk

Zelfredzaamheid

opvang@rodekruisleiden.nl

 

Paul de Vries

Evenementenhulpverlening

evenementen@rodekruisleiden.nl

 

Jaap van Leeuwen

Verbindingsdienst

verbindingen@rodekruisleiden.nl