Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Voorne Putten Contact Coördinatoren teams

Coördinatoren teams

​​​​​​​​​​​Portefeuille zelfredzaamheid

Coördinator recreatieve activ​​iteiten Hellev​​oetsluis - Mw​​. M. Blom​
​​Assisten​t coördinator - Mw. D. Bravenboer

Coördinator recreatieve activiteiten en sociaa​​l huisbezoek Spijkenisse -
​​Mw. A. van der Hoek
Assistent coördinator - ​Mw. R. Kussendrager

Coördinator  sociaal vervoer - Dhr. A. Hamelink
Assistent coördinator - Dhr. J. van der Meer​
Sociaalvervoer@rodekruisvp.nl​

​Portefeuille evenement​enhulp

Coördinator evenementenhulp - Wnd. Dhr. J. Verleg​​
Evenementen@rodekruisvp.nl

Coördinator verbindingsd​​ienst - Dhr. Th. Timmer
Verbindingsdienst@rodekruisvp.nl

Portef​​euille fondsenwerving en communicatie

Coördinator fondsenwerving - Ruud van Donkelaar
fondsenwerving@rodekruisvp.nl

Coördinator collecte - ​Leo de Hoog
Collecte@rodekruisvp.nl

Coördinator communicatie - Vacature
Pr@rodekruisvp.nl

Nieuwsbrief - Dhr. W. van der Boon
Redactie@rodekruisvp.nl

Website - Dhr. J. van der Meer
webmaster@rodekruisvp.nl

Sociale media - Mw. D. van Raamsdonk
Socialemedia@rodekruisvp.nl

​​​Portefeuille vrijwilligersmanagement en opleidingen

Coördinator vrijwilligersmanagement - Vacature​
Coördinator opleidingen - Wnd. Mw. D. van Raamsdonk
Opleidingen@rodekruisvp.nl

Instructeurs - Dhr. Th. Timmer en Mw. ​D. van Raamsdonk
Docenten@rodekruisvp.nl ​
Vrijwilligersadministratie - Mw. L. Brongers
Administratie@rodekruisvp.nl

Algem​ee​n

Coördinator beheerder gebouw - Dhr. J. van der Meer en Dhr. R. van Donkelaar
Beheerder@rodekruisvp.nl
Coördinator materiaal en logistiek - Dhr. en Mw. van der Molen en Dhr. R. Soetens
Logistiek@rodekruisvp.nl​


Artikel delen?