Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Voorst Dit zijn we Bestuur

Bestuur

​​

 

Functie Naam / Functie(s) Email(s)
​​Anton_1.jpg




Anton Jansen


Voorzitter​







voorzitter@rodekruis-voorst.nl






Wim Licher


Secretaris​







secreta​ris@rodekruis-voorst.nl
Lammert.jpg







Lammert Hissink


Penningmeester









penningmeester@rodekruis-voorst.nl

Winy.jpg






Winy Egberts

Vakantiereizen








vakantieprojecten@rodekruis-voorst.nl

Diny.jpg






Diny Debets-van Overbeek

Welfare








welfare@rodekruis-voorst.nl












vacature

Noodhulp / Evenementenhulp












noodhulp@rodekruis-voorst.nl

Bert.jpg
  
   






Bert Visser


Communicatie








communicatie@rodekruis-voorst.nl


   





Bea Licher-Alberts

Vrijwilligersmanagement
Opleidingen







vrijwilligersadmin@rodekruis-voorst.nl 
opleidingen@rodekruis-voorst.nl


   






Carin Slagter

Zelfredzaamheid








zelfredzaamheid@rodekruis-voorst.nl