Het logo van het Nederlandse Rode Kruis.
Zoeken.
Home Afdelingen Afdeling Zoetermeer Dit zijn we Contactgegevens

Contactgegevens

​​​

Rode Kruis Zoetermeer

Clauslaan 2a
2713 VN Zoetermeer

info@rodekruiszoetermeer.nl
079 3163804

Twitter.pngVolg ons op Twitter: @RodeKruis079

Facebook.pngLike ons op Facebook: /Rode Kruis Zoetermeer

Algemeen​

Voorzitter

Nienke van den Berg

voorzitter@rodekruiszoetermeer.nl

079 316 38 04

 

Secretaris

Harry van Kempen
secretaris@rodekruiszoetermeer.nl
06 40 47 70 54

 

Penningmeester

Loes Hogenelst
penningmeester@rodekruiszoetermeer.nl
​ ​079 316 38 04

Coördinator Collecte

Harry van Kempen (a.i.)
collecte@rodekruiszoetermeer.nl
06 40 47 70 54​

Coördinator Fondsenwerving

Vacature
fondsenwerving@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04​

Evenementenhulp

​Bestuurslid Evenementenhulp

Peter Schoenmakers (a.i.)
bestuur.ehv@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04

Coördinator Evenementenhulp

Auke Bootsma
evenementenhulp@rodekruiszoetermeer.nl
06 10 03 51 28​

 

Zelfredzaamheid

Bestuurslid Zelfredzaamheid

Tjerk André
bestuur.zrh@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04​ ​

Coördinator Soos

Riet Otte
soos@rodekruiszoetermeer.nl
079 331 81 84​

Coördinator Telefooncirkel

Liesbeth van Daal
telefooncirkel@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 81 84​

Coördinator Bijzondere vakanties

​Leo van der Mast
vakanties@rodekruiszoetermeer.nl
079 342 23 15

Opleidingen

Bestuurslid Opleidingen

Peter Schoenmakers
bestuur.opl@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04​

Coördinator Opleidingen

Ron van der Wees
opleidingen@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04

Vrijwilligersmanagement

Bestuurslid Vrijwilligersmanagement

Hicham Bouzidi
bestuur.vwm@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04​

Coördinator Vrijwilligersmanagement

Johan Batelaan​
vrijwilligers@rodekruiszoetermeer.nl

079 316 38 04

Coördinator Jongeren

Asrar Idries
jongeren@rodekruiszoetermeer.nl
06 12 65 95 48

 Communicatie/ PR

Bestuurslid Communicatie/ PR

Nienke van den Berg (a.i.)
bestuur.com@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04

Coördinator Communicatie

Renata van Wijck
communicatie@rodekruiszoetermeer.nl
079 316 38 04