Flevoland
Word vrijwilliger Doneer

Rode Kruis in Flevoland

Het Rode Kruis is in Nederland ingedeeld in 23 districten. Flevoland is hier één van. In Flevoland is het Rode Kruis georganiseerd in zes locaties met een overkoepelend district. In deze locaties vinden de meeste activiteiten plaats. Onze regionale organisatie bestaat uit: District en de locaties Almere, Dronten, Emmeloord, Lelystad, Urk en Zeewolde.

Rode Kruis district Flevoland

Het district helpt de afdelingen en organiseert regiobrede activiteiten, zoals Bevolkingszorg, Noodhulp en Voorlichting. Ook coördineert het district EHBO-cursussen en zorgt zij voor opleidingen en cursussen voor Bevolkingszorg, Noodhulpteam, portofoongebruik en uitgebreide evenementen­hulpverlening. Voor ondersteuning en continuïteit krijgen de vrijwillige bestuurs­leden hulp van enkele beroepskrachten.

De vrijwilligers van het Noodhulpteam en van Bevolkingszorg komen grotendeels uit de gelederen van de evenementen­hulpverleners van de afdelingen. Het district heeft zelf ook een team evenementen­hulpverleners. Deze vrijwilligers springen bij als afdelingen extra mensen nodig hebben voor evenementenhulp.

De districten van het Rode Kruis volgen de indeling van de Veiligheidsregio’s. De Veiligheidsregio Flevoland is één van onze ‘ketenpartners’. We werken verder nauw samen met de GGD’s, gemeenten en (andere) zorgorganisaties.

Bestuur district Flevoland

Voorzitter Lars Carree | lcarree@rodekruis.nl
Bestuurder Finance, Planning & Control Paul Vermeulen | pvermeulen@rodekruis.nl
Trainee Bestuurder Jongeren Vacature
Algemeen Bestuurder: Geert de Vries | geertdevries@rodekruis.nl

Op het districtskantoor werken

Districtsmanager Natasja Sijffers | nsijffers@redcross.nl
Operationeel teamleider Esmee Buitenhuis | ebuitenhuis@redcross.nl
Supportmedewerker Andrea Schnieder | aschnieder@redcross.nl
Supportmedewerker Kenley van der Hart | kvanderhart@redcross.nl
Coördinator Hulpverlening (Evenementenhulp) Peter van ‘t Pad | pvantpad@redcross.nl
Coördinator Hulpverlening (Ondersteuning kwetsbare migranten) Helma Brouwer | hbrouwer@redcross.nl
Coördinator Vrijwilligersmanagement Daniel Heesen | dheesen@redcross.nl
Coördinator Hulpverlening (Noodhulp, bevolkingszorg, Preventie): Pascal Toledo | ptoledo@redcross.nl

Districtscoördinatoren

Bevolkingszorg Jaqueline Reesinck |  jreesinck@rodekruis.nl
Biketeam Paul van Leeuwen | pvermeulen@rodekruis.nl & Elmi Westra | ewestra@rodekruis.nl
Educatie Vacature
Evenementenhulpverlening Ruud Rijbroek | evenementenhulp.flevoland@rodekruis.nl
Facilitair Dirk Gravemaker | facilitair.flevoland@rodekruis.nl
Logistiek Leendert Kasius | lkasius@rodekruis.nl
Noodhulp Jan Paul de Frankrijker | jdefrankrijker@rodekruis.nl
Opleidingen Stan Wolswijk | swolswijk@rodekruis.nl
Ready2Help Stan Wolswijk | swolswijk@rodekruis.nl
Verbindingsdienst Richard Middelkoop | rmiddelkoop@rodekruis.nl
Werving en Selectie Ivonne Liebregts | Vacatures.flevoland@rodekruis.nl
Communicatie Vacature
Kleding Harm Polman | hpolman@rodekruis.nl
Collecte Vacature

Weten welke Rode Kruis-locatie in Flevoland in jouw buurt zit?

Wil je weten bij welke Rode Kruis-locatie jij kunt aankloppen voor hulp of waarbij je kunt solliciteren als vrijwilliger? Vul je postcode in en ga naar de pagina van jouw Rode Kruis-locatie in Flevoland.

Vrijwilligersvacatures in Flevoland