Haaglanden
Word vrijwilliger Doneer

Boekenmarkt Rode Kruis Wassenaar 9/10 oktober 2021

Geplaatst op 21 september 2021

Eindelijk is het weer zover, het Rode Kruis Wassenaar mag weer de altijd succesvolle boekenmarkt organiseren! Na maanden in lockdown is het op 9 en 10 oktober weer zover; de Rode Kruis-vrijwilligers van de afdeling Wassenaar organiseren weer een boekenmarkt. Kom je ook naar deze boekenmarkt in Wassenaar in het weekend van 9 en 10 oktober 2021?

Het boekenaanbod op de boekenmarkt varieert van romans (Nederlands en Engels), geschiedenis, kookboeken, kinderboeken, tot strips en tijdschriften. Deze boekenmarkten vormen een belangrijke inkomstenbron voor onze afdeling in Wassenaar. Hierdoor kunnen wij onze vrijwilligers blijven faciliteren in het bieden van hulp aan de meest kwetsbaren in de maatschappij.

Bezoekersinformatie:

Let op! Bij de entree graag uw vaccinatiebewijs gereed houden (QR-code of inentingsbewijs)
Boekenmarkt Rode Kruis Wassenaar
Kerkstraat 75 | 2242 HE Wassenaar

Zaterdag 9 oktober september 10:00-16:00 uur
Zondag 10 oktober 12:00-16:00 uur

Met de opbrengst worden o.a. EHBO-assistentie en EHBO- en reanimatie-cursussen gefinancierd. Je bent van harte welkom!

Heb je een vraag op voorhand? Neem contact op met de Rode Kruisers in Wassenaar: info.wassenaar@rodekruis.nl.

Meest recente berichten