Afdeling Achterhoek Oost

Rode Kruis Achterhoek Oost

Het bestuur van Rode Kruis afdeling Achterhoek Oost stuurt een groep enthousiaste vrijwilligers aan, die klaar staan om te helpen. Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter Carol Temming ctemming@rodekruis.nl
Secretaris
Penningmeester Willem Arentz warentz@rodekruis.nl
Algemeen bestuurslid, Inzetleider Evenementenhulp René Garstenveld rgarstenveld@rodekruis.nl
Algemeen bestuurslid, Technische Dienst Henk Rewinkel hrewinkel@rodekruis.nl
Bestuurslid Communicatie en PR Amber Vereijken avereijken@rodekruis.nl
Communicatie en webteam Harm van der linde

Jeffrey Masselink

Coördinator Evenementenhulp Andre Wessels awessels@rodekruis.nl

Contact

Contactformulier

Gasthuisstraat 78

7101 DX Winterswijk

Vrijwilliger worden?