Afdeling Achterhoek Oost

Rode Kruis Achterhoek Oost

Het bestuur van Rode Kruis afdeling Achterhoek Oost stuurt een groep enthousiaste vrijwilligers aan, die klaar staan om te helpen. Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter Carol Temming ctemming@rodekruis.nl
Secretaris Yvonne Meekes ymeekes@rodekruis.nl
Penningmeester Willem Arentz warentz@rodekruis.nl
Algemeen bestuurslid, Inzetleider Evenementenhulp René Garstenveld rgarstenveld@rodekruis.nl
Algemeen bestuurslid, Technische Dienst Henk Rewinkel hrewinkel@rodekruis.nl
Communicatie en webredactie Harm van der Linde hvanderlinde@rodekruis.nl
Communicatie en webredactie Jeffrey Masselink jmasselink@rodekruis.nl
Algemeen bestuurslid Marielle Snijders msnijders@rodekruis.nl
Coördinator Evenementenhulp Andre Wessels awessels@rodekruis.nl

Contact

0543-523939

Contactformulier

Gasthuisstraat 78
7101 DX Winterswijk

Vrijwilliger worden?