Kennemerland
Word vrijwilliger Doneer

Dit doen we in Kennemerland

Op alle drie de locaties van het Rode Kruis in Kennemerland staan vrijwilligers voor je klaar om te helpen in tijden van nood. Of het nu gaat om EHBO op je evenement, het verlenen van eerste hulp, of noodhulp bij een grote brand: we staan paraat.

Op diverse plekken in de regio vangen we vluchtelingen op en op vele scholen in onze regio helpen we kinderen met het programma Schoolmaaltijden.

We geven gastlessen op scholen over EHBO en over humanitair oorlogsrecht, we helpen vrouwen in een kwetsbare positie om sterker in hun schoenen te staan en geven voorlichting over hoe je als oudere veilig thuis kunt blijven wonen. Wil je zelf een EHBO diploma halen of leren reanimeren, ook dat kan op een van onze locaties, in Haarlem, Velsen of Hoofddorp.

Zo helpen we mensen zich beter voor te bereiden op noodsituaties. Doe jij ook mee? Help ons helpen en meld je aan als vrijwilliger!

Wilt u EHBO ondersteuning bij uw evenement?

Selecteer een locatie en zie wat de locatie doet

Wie in Nederland direct hulp nodig heeft, kan rekenen op het Rode Kruis. Duizenden vrijwilligers staan dag en nacht paraat. We helpen bij het evacueren van slachtoffers, bieden medische ondersteuning en doen er alles aan om kwetsbare mensen beter voor te bereiden op noodsituaties.